Blue On Cooper Villa

  • 180 m²
  • 5 sovrum
  • 3 badrum
  • 10 gäster
  • 5 sängar

Upp till 10 gäster kan bo i Blue On Cooper Villa Katoomba och besöka Melrose Park, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort. Den här villan med 5 sovrum och 3 badrum, som ligger bara 1 km från Todarello's Katoomba Village Fruit Market, erbjuder WiFi samt en parkering.

Badrumsfaciliteterna i Blue On Cooper Villa inkluderar också en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också hårtorkar, badlakan och handdukar för extra komfort.

Denna villa har ett komplett kök och matplats för gästerna. Gästerna kan också använda vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp för att förbereda sin egen måltid. Restaurangen Blackburn's Katoomba Family Hotel erbjuder australiska specialiteter mindre än 1 km bort.

Den här villan har ett behändigt läge cirka 10 minuters bilresa från Lila Falls-Leura Forest Walking Track, medan natursevärdheter som Katoomba Falls ligger ungefär 25 minuters promenad bort. Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Bygone Beautys Treasured Teapot Museum & Tearooms som ligger 2 km från boendet. Busstationen Bathurst Rd Before Buti St, belägen mindre än 5 minuters promenad bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Blue On Cooper Villa Katoomba
Newly Built - Blue On Albion
Mobilpris

Newly Built - Blue On Albion

1 m från boendet
USD 378 USD 340
per natt
Blue On Mcnab
Mobilpris

Blue On Mcnab

9.1
Utmärkt 105 recensioner
25 m från boendet
USD 139 USD 125
per natt
Carinya Cottage
Mobilpris

Carinya Cottage

8.8
Fantastiskt 27 recensioner
89 m från boendet
USD 186 USD 167
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Bathurst Flygplats
    92 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Trädgård
    • Grill faciliteter

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I sovrummet

    • Elektroniska filtar

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerPID-STRA-9864-2
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Kan vi parkera vårt fordon nära Blue On Cooper Villa?
      Ja, gratis privat bilparkering är tillgänglig för gästerna på Blue On Cooper Villa.
    • Tillåter Blue On Cooper Villa husdjur?
      Tyvärr är husdjur inte tillåtna här.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Bathurst Flygplats
    92 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Blue On Cooper Villa Katoomba

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng